Verseny eredményeink 2007-2008-as tanévben



Zene

2007. október: Szentendre, Országos Koncz János Hegedűverseny elődöntő

Kalocsai Eszter
Varga Patrik dicséretben részesültek.
Tanáruk: Torják Vilmos


2007. október: Pesovár Ferenc népdaléneklési verseny

Nyoszolya énekegyüttes, ezüst fokozat
Tanáruk: Kubinyiné Szabó Katalin


2007. november 9. Szihalom, Észak-magyarországi Trombitás Találkozó

Kovács Tamás
Gergely Ádám
Tanáruk: Szabó István


2007. november: Szeged, Magyarországi Nemzetközi Hárfaverseny

Halaj Vanda
Szatmári Adrienn
Simon Eszter
Tanáruk: dr. Bélyei Lajosné


2008. január: V. Országos Népzenei Verseny, selejtező

2008.március 7-9. Szentendre: Továbbképzős Növendékek VI. Országos Versenye

Pauló Eszter-zongora II.helyezés Tanára: Szabó Istvánné
Tarnóczi Balázs-trombita II.helyezés Tanára: Szabó István


2008. március 12. Salgótarján, Nógrád Megyei Zongorista Növendékek IV. Találkozója

I.korcsoport: Kovács Flóra kiemelt nívódíj Szabó Istvánné
II.korcsoport Nagy Zsófia nívódíj Matuz Csilla
Szilveszter Tibor kiemelt nívódíj Somogyi Zoltánné
III.korcsoport Nagy Kovács Dávid nívódíj Torják Vilmosné
Puskás Bettina kiemelt nívódíj Szabó Istvánné
IV.korcsoport Grajzel Ádám kiemelt nívódíj Kovács László
Csák Melinda kiemelt nívódíj Szabó Istvánné
Tóth Tamás Bendegúz,kiemelt nívódíj Szabó Istvánné
Pauló Eszter kiemelt nívódíj Szabó Istvánné
V.korcsoport Grajzel Jonatán kiemelt nívódíj Kovács László
Nyegota Alexandra dicséret Diósi Tamás
Rigó Flóra kiemelt nívódíj Szabó Istvánné
Kovács Péter kiemelt nívódíj Torják Vilmosné

A legjobb romantikus mű előadásáért Kovács Péter különdíjat kapott.

Tanári különdíjat kapott: Kovács László, Szabó Istvánné


2008. április 4. Rajeczky Benjamin Népdaléneklési Verseny

Viskárdi Márk 2. helyezés
Kiss Florentina 2.helyezés
Fodor Fruzsina 3. helyezés
Tanáruk: Kubinyiné Szabó Katalin


2008. április 11. Miskolc: Észak-magyarországi Zeneiskolások Gombás Ferenc Gordonkás találkozója

Botos Alex előképzős gordonka szakos növendék-Nívódíjban részesült.
Tanára: Péceli Péter


2008. április Balassagyarmat: Országos Magánénekes Találkozó

Léport Eszter II.helyezés tanára: Simon Katalin
Petrucsik Krisztina


2008. április 25-27. Gödöllő: V. Országos Népzenei Verseny

Viskárdi Márk dicséret
Póczos Mátyás dicséret
Rokolya énekegyüttes nívódíj
Kubinyi Júlia kiemelt nívódíj
Tanáraik: Kubinyiné Szabó Katalin
Andrássy Ferenc


2008. május Szolnok, Országos Zenekari Találkozó:

Ifjúsági Szimfonikus Zenekarunk dicséretesen szerepelt.
Felkészítő tanáruk: Torják Vilmos




Néptánc

-Országos Ifjúsági Szólótánc Fesztivál-Eger
-Kazári Gyermek Szólótánc Fesztivál
A fenti rendezvényeken 7 tanulónk vett részt Szolnoki Borbála, Szabó János és Paluch Norbert felkészítésével.




Képzőművészet

Rákóczi iskola Rajzversenye

Rákóczis csoport 3. díj (Molnár Péter)
Herceg Balázs 3. díj (Molnár Péter)


SITI Anime Pályázat

Makkai Stella 2. díj (Molnár Péter)


„Petőfi versei gyermekszemmel”
Fülöp Zsolt 3. díj (Földi Gergely)
Tóth Tamás Bendegúz 3. díj (Földi Gergely)


Petőfi Sándor rajzverseny (megyei)

Babka Dóra 2. díj (Molnár Péter)
Csonka Balázs 2. díj (Molnár Péter


Arany Iskola Rajzpályázata

Körmöczi Attila 1. díj (Sirkó Attila)
Kazinczi Ákos 3. díj (Földi Gergely)
Lipták Nikoletta 2. díj (Kalocsai Enikő)
Antal Alíz különdíj (Kalocsai Enikő)
Dénes Ramóna 3. díj (Orbán György)


Megyei Rajzverseny

Danyi Viktória 2. díj (Romhányi Olga)


Regionális Középiskolai Rajzverseny

Bánkúti Gergő 2. díj (Földi Gergely)


SIMÜN-„Mátrai Képek” rajzpályázat

Gácsi Bálint 1. díj (Molnár Péter)
Bolla Daniella 2. díj (Molnár Péter)
Romhányi Veronika 3. díj (Molnár Péter)
Vadasi Bianka 1. díj (Kalocsai Enikő)
Molnár Dániel 2. díj (Földi Gergely)
Osgyáni Dávid 3. díj (Földi Gergely)
Tordai Lili 1. díj (Romhányi Olga)


Megyei középiskolai rajzverseny

Márton Diána 2. díj (Molnár Péter, Földi Gergely)
Forgács Judit különdíj (Földi Gergely)
Egry József festőművész születésének 125. évfordulója tiszteletére meghirdetett országos képző-és iparművészeti pályázat:
Sándor Lilla 3. díj (Kalocsai Enikő)


lap tetejére