Verseny eredményeink 2009-2010-es tanévben


2009. szeptember 27. "Bíborpiros szép rózsa" népdalverseny, területi válogató, Rozsnyó>
Czikó Hajnalka továbbjutott a dunaszerdahelyi országos döntőbe
Tanára: Kubinyiné Szabó Katalin

2009. október 20.: XI. Országos oboa és fagott verseny területi válogató, Eger
Széky Flóra (oboa), Földesi András (fagott), Fülöp Eszter (fagott) továbbjutott az országos döntőbe.
Tanáruk: Kazinczi Andrásné, Horváth István
Zongorán közreműködött: Szabó Istvánné

2009. november 11.: Salgótarján, Középiskolai Megyei Rajzverseny
11-12. évfolyam
Téma: Illusztráció
Almádi Róbert 1.hely
Csetneki Tamás 2.hely
Felkészítő tanár: Földi Gergely

2009. november 13.: I. Egri Roma fesztivál
Csonka Fruzsina dícséretet kapott, Oláh Patrik Gergő a zsűri dícsérő oklevelét vehette át.
Tanáruk Torják Vilmos és Becze Lajosné.

2009. november 13.: Észak-Magyarországi Trombitás Találkozó, Felsőzsolca
Kovács Tamás és Zsélyi Bulcsú sikeresen szerepeltek.
Tanáruk: Szabó István
Zongorán közreműködött: Szabó Istvánné

2009. november 25.: "Zene Határok Nélkül" Reginoális Válogató, Fülek:
Czikó Hajnalka (népi ének) és Gelencsér János (népi hegedű) sikerrel szerepeltek.
Tanáruk: Kubinyiné Szabó Katalin és Hrúz Dénes.

2009. december 3-6.: XI. Országos Oboa- és Fagottverseny, Sopron
Földesi András I. helyezést ért el, Széky Flóra és Fülöp Eszter a zsűri különdíjában részesült.
Tanáruk: Horváth István és Kazinczi Andrásné.
Horváth István tanári különdíjban részesült felkészítő munkájáért.
Zongorán közreműködött: Szabó Istvánné

2010. február 9. XII.
Országos Zongoraverseny területi válogatója, Cegléd:
Zsűri dicséretét kapták:
Szilveszter Tibor
Tanára: Kovács László
Tóth Tamás Bendegúz
Pauló Eszter
Tanáruk: Szabó Istvánné
Nívódíjban részesültek és a Nyíregyházi Országos Zongoraverseny döntőjébe továbbjutottak:
Kovács Flóra és Pauló Zsuzsanna
Tanáruk: Szabó Istvánné

2010. március 10, Nógrád Megyei Zongorista Növendékek V. Találkozója, Salgótarján
Dicséret:
Komka Robin II. korcsoport (tanára: Matuz Csilla)
Nagy Zsófia III. korcsoport (tanára: Matuz Csilla)

Nívódíj:
Grajzel Donáth András I. korcsoport (tanára: Kovács László)
Torák Csongor Mátyás II. korcsoport (tanára: Matuz Csilla)
Puskás Bettina IV. korcsoport (tanára: Szabó Istvánné)
Csák Melinda V. korcsoport (tanára: Szabó Istvánné)
Grajzel Jonatán V. korcsoport (tanára: Kovács László)
Kovács Péter V. korcsoport (tanára: Torják Vilmosné)

Kiemelt nívódíj:
Kovács Flóra II. korcsoport (tanára: Szabó Istvánné)
Pauló Zsuzsanna II. korcsoport (tanára: Szabó Istvánné)
Grajzel Adrienne II. korcsoport ((tanára: Kovács László)
Szilveszter Tibor III. korcsoport (tanára: Kovács László)
Grajzel Ádám V. korcsoport (tanára Kovács László)
Pauló Eszter V. korcsoport (tanára: Szabó Istvánné)
Tóth Tamás Bendegúz V. korcsoport (tanára: Szabó Istvánné)
Tanári különdíjat kapott Szabó Istvánné és Kovács László.

A „Petőfi versei gyermekszemmel” című megyei rajzpályázaton a következő eredmények születtek:
Felső tagozat:
Babka Dóra - II. helyezés
Burai Fanni - III. helyezés
Alsó tagozat:
Rácz Levente - I. helyezés
Oláh Roland - Különdíj
Tanár: Molnár Péter

2010. március 19-22. Nyíregyháza, Országos Zongoraverseny
Iskolánkat Kovács Flóra és Pauló Zsuzsanna képviselte
A versenyen Pauló Zsuzsanna a zsűri különdíját kapta.
Tanáruk: Szabó Istvánné

2010. március 26. Romhány, Nógrád Megyei Felső Tagozatos Rajzverseny
Művészeti Iskolák 7-8. évfolyam kategóriában Turcsányi Stella 2. helyezés
Felkészítő tanára: Kalocsai Enikő

2010. március 29. Salgótarján, Észak-Magyarországi Regionális Középiskolai Rajzverseny
11-12. évfolyam, illusztráció kategóriában Csetneki Tamás 1. helyezés
Felkészítő tanárok: Földi Gergely és Molnár Péter

2010. március 29. Salgótarján, Vonós tanszak háziverseny
Hegedű szak
Kiemelt nívódíjban részesültek és továbbjutottak a megyei találkozóra:

Oláh Patrik 4.o. Tanár: Becze Lajosné
Pünkösdi Karola Sára 6.o. Tanár: Tajti Veronika
Erdődi Anna 8.o. Tanár: Tajti Veronika
Oláh Ádám 6.o. Tanár: Becze Lajosné
Póta Bianka 9.o. Tanár: Fodor Sándor
Balázs Gréta 1.o. Tanár: Tajti Veronika
Csonka Fruzsina 5.o. Tanár: Torják Vilmos
Gelencsér János 10.o. Tanár: Fodor Sándor
Berki Ivett 7.o. Tanár: Torják Vilmos
Balázs Titanilla 6.o. Tanár: Tajti Veronika

Nívódíjban részesültek:

Fésüs Liza 2.o. Tanár: Kajzinger Katalin
Keményfy Nóra 2.o. Tanár: Kajzinger Katalin
Tóth Áron 1.o. Tanár: Oraveczné Orsó Erzsébet
Fésűs Nóra 5.o. Tanár: Kajzinger Katalin
Póczos Sándor 1.o. Tanár: Fodor Sándor
Racs Eszter 7.o. Tanár: Fodor Sándor
Augusztin Réka 1.o. Tanár: Kajzinger Katalin

Dicséretben részesültek:

Berki Barbara 1.o. Tanár: Fodor Sándor
Ocsovai Fanni 3.o. Tanár: Tajti Veronika
Babka Eszter 2.o. Tanár: Tóth Tibor
Gréczi-Zsoldos Miklós 1.o. Tanár: Fodor Sándor
Botos Aletta 4.o. Tanár: Fodor Sándor
Danyi Donáta 3.o. Tanár: Torják Vilmos
Rózsa Ágnes 7.o. Tanár: Torják Vilmos

Cselló
Kiemelt nívódíjban részesült:
Molnár Gábor Bálint 4.o.

Nívódíjban részesült:
Vasa Bálint 4.o.
Hábel Anna 7.o.

Dicséretet kapott:
Tóth András 1.o.
Guszti Ágnes 4.o.
Felkészítő tanáruk: Péceli Péter

2010. március, Salgótarján 140 éves a Petőfi Iskola (városi pályázat) 3-4. osztály
Téma: "ilyen lehetett Salgótarján legrégebbi iskolája"
Tóth Barbara 3.hely
Felkészítő tanár: Földi Gergely

2010. április 16-17. IX. Országos Orgonaverseny
Nagy Zsófia különdíjat nyert
Felkészítő tanára: Matuz Csilla tanári különdíjat nyert

2010. május 7. Rajeczky Benjamin Megyei Népdaléneklési verseny, Pásztó
II. korcsoport:
Dancsok Lilla: II. helyezés
Farkas Réka Panna: III. helyezés
III. korcsoport:
Viskárdi Márk: II. helyezés
Kis Dalma Róza: különdíj
IV. korcsoport:
Fodor Fruzsina: különdíj
Kubinyiné Szabó Katalin felkészítői különdíjat nyert

2010. május 14, Balassagyarmat, Nógrád megyei zeneiskolások hegedű szakos növendékeinek találkozója
Kiemelt nívódíj:
Oláh Patrik Gergő 4.o. zongorakísérő: Kovács László, tanára: Becze Lajosné
Erdődi Anna 8.o. zongorakísérő: Kovács László, tanára: Tajti Veronika
Gelencsér János 10.o. zongorakísérő: Szabó Istvánné, tanára: Fodor Sándor

Nívódíj:
Csonka Fruzsina 5.o. zongorakísérő: Torják Vilmosné, tanára: Torják Vilmos
Oláh Ádám 6.o. zongorakísérő: Kovács László, tanára: Becze Lajosné
Pünkösdi Karola Sára 6.o zongorakísérő: Kovács László, tanára: Tajti Veronika
Berki Ivett 7.o. zongorakísérő: Torják Vilmosné, tanára: Torják Vilmo

Dicséret:
Balázs Gréta Debóra 1.o zongorakísérő: Kovács László, tanára: Tajti Veronika
Balázs Titanilla 6.o zongorakísérő: Kovács László, tanára: Tajti Veronika
Tanári különdíjat kapott: Tajti Veronika
A találkozóra legtöbb versenyzőt felkészítő iskolának járó különdíjat intézményünk nyerte el.

2010. május 15. I. Országos Népzenei Verseny, Tápiószentmárton
Reccs zenekar
I. korcsoport, Ezüst Diploma
Felkészítő tanár: Andrássy Ferenc
Salgó zenekar
III. korcsoport, Ezüst Diploma
Felkészítő tanár: Hrúz Dénes

2010 SIMŰN "Himnusz" Rajzpályázat
Gimnázium

1. Almádi Róbert 11.o. Madách Imre Gimnázium
2. Molnár Mihály 10.o. Madách Imre Gimnázium
3. Sándor Lilla 11.o. Bolyai János Gimnázium

Felső tagozat
1. Szász Leon II. Rákóczi Ferenc Tagiskola
2. Katona Éva 8.o. Beszterce lakótelepi Tagiskola
3. Balázs Erik 5.o. Kodály Zoltán Tagiskola

Alsó tagozat
1. Krakóczki Fanni 2.o. Rákóczi Ferenc Tagiskola
2. Sulyok Eszter 3.o. Beszterce lakótelepi Tagiskola
3. Tóth Barbara 4.o. Kodály Zoltán Tagiskola

lap tetejére