Verseny eredményeink 2010-2011-es tanévben



2010. október 2-3. XIV. Országos Népzenei Találkozó, Bonyhárd

Kiemelt nívódíjat kaptak:
Dancsok Lilla - ének
Viskárdi Márk - ének
Tanáruk: Kubinyiné Szabó Katalin
Hrúz Márton - népi hegedű
Tanára: Hrúz Dénes

2010. október 6. XIII. Országos Koncz János Hegedűverseny területi válogató, Szentendre

Oláh Patrik Gergő III. helyezést ért el
Tanára: Tóth Tibor

2010. október 27. Megyei Középiskolai Rajzverseny

Illusztráció kategória
Orosz Ákos: II. helyezés
Repcsák Regina: Dicséret
Tanulmányi kategória
Dudás Natália: II.helyezés 9-10.osztályos korcsoport
Erdődi Anna: II.helyezés 11-12.osztályos korcsoport

2010. November 19. II. Egri-Roma-zenei fesztivál

Balázs Dominik: Nívódíj - tanára: Becze Lajos
Balázs Gréta Debóra: Nívódíj - tanára: Tajti Veronika
Baranyi Gábor: Dicséret - tanára: Fürjészné Simon Zsuzsanna
Oláh Patrik Gergő: Dicséret - tanára: Tóth Tibor

2010. November 19. A XVIII. Észak-Magyarországi Trombitás Találkozón Borsodivánkán

Kovács Tamás és Zsélyi Bulcsú szép sikerrel képviselték iskolánkat.

2010. November 26. I. Észak-Magyarországi Regionális Klarinétverseny, Szendrő

Czene Martin: I. helyezés - tanára: Becze Lajos
zongorakisérő: Farkas Diána

2010. December, Az Ifjúsági Fúvószenekar továbbjutott a VII. Országos Zenekari Verseny Döntőjébe, melyet 2011. május 6-8. között rendeznek meg Gyöngyösön.

Karmester: Kövesdi Krisztián

2011. Február 9. VII. Országos Továbbképzős Verseny területi válogatóján Debrecenben az alábbiak vettek részt:

Tóth Tamás Bendegúz - zongora
Felkészítő tanára: Szabó Istvánné
Kovács Tamás - trombita
Borbényi Miklós - trombita
Braun Csaba - trombita
Felkészítő tanáruk: Szabó István
Az országos döntőbe jutott: Tóth Tamás Bendegúz

2011. Február 9. Az Apáczai Kiadó megyei népdaléneklési versenyén Dancsok Lilla I. helyezést ért el, így az országos döntőbe jutott.

Tanára: Kubinyiné Szabó Katalin

2011. Február 16. Európai Roma Zenei Szakkollégium Snétberger Ferenc Alapítvány selejtezője, hátrányos helyzetű roma tanulók részére

Oláh Patrik Gergő - hegedű szakos tanuló - Tóth Tibor növendéke,
Baranyi Gábor - nagybőgő szakos tanuló - Fürjészné Simon Zsuzsanna növendéke,
Oláh Ádám - hegedű szakos tanuló - Fodor Sándor növendéke,
felvételt nyert a szakkollégiumba.

2011. Február 24. Eger, A VI. Országos Népzenei Verseny területi válogatójáról továbbjutott az országos döntőbe a Pöndölyke énekegyüttes.

Tanára: Kubinyiné Szabó Katalin

2011. Február 25-26. Budapest, Országos Frankofón Dalverseny

Molnár Melina III. hely
Szabó Flóra XI. hely
Tanára: Simon Katalin

2011. Március 11-13. Szentendrén a VII. Országos Továbbképzős Versenyen Tóth Tamás Bendegúz az I. korcsoportban, I. helyezést ért el.

Tanára: Szabó Istvánné

2011. Március 22. Budapest, Apáczai Kiadó Országos Népdaléneklési Versenyén

Dancsok Lilla VII. helyezést ért el
Tanára: Kubinyiné Szabó Katalin

2011. Április 5. II. Regionális „nádas” Találkozó

Czene Martin – klarinét - kiemelt nívódíj
Dudás Ágnes – klarinét
Tanáruk: Becze Lajos - tanári dicséret

2011. Április 8-10. VI. Országos Népzenei Verseny

A Pöndölyke együttes II. helyezést ért el
Tagjai:
Bory Dorottya Eszter
Dancsok Lilla
Farkas Réka Panna
Tanáruk: Kubinyiné Szabó Katalin

lap tetejére