Verseny eredményeink 2011-2012-es tanévben



2011. szeptember 27. Országos Liszt Ferenc Műveltségi Vetélkedő, Budapest Művészetek Palotája

A Váczi Gyula AMI csapata megosztott III. helyezést ért el mellyel Arany Cum Laude minősítést nyert
A csapat tagjai:
Baranyi Gábor
Goldmann Júlia
Janik Bence
Oláh Patrik Gergő
Tóth Borbála
Felkészítő tanáraik: Fürjészné Simon Zsuzsanna és Nagy Marianna

2011. szeptember 29. Dunakeszi, XII. Lubik Imre Országos Zeneiskolai Trombitaverseny Területi Válogatója

Holló Bence I. korcsoport
Augusztin András II. korcsoport
Zsélyi Bulcsú III. korcsoport
Kovács Tamás IV. korcsoport
Az Oktatási Hivatal által megadott ponthatár alapján mind a négy növendékünk továbbjutott a zalaegerszegi országos döntőbe.
Tanáruk: Szabó István
Zongorakisérő: Szabó Istvánné

2011. Ősz - "Adj teret a tehetségnek" országos pályázat elbíálása során két növendékünk bekerült az első 16 tehetséges fiatal közé.

Oláh Patrik Gergő - hegedű, Tanára: Tóth Tibor
Tóth Tamás Bendegúz - zongora, Tanára: Szabó Istvánné
A kiválasztott zenei tehetségek Budapesten a Millenáris Parkban, október 22-én és december 14-én mutathatják be tudásukat.

2011. október 18. Miskolc, III. Országos Bartók Béla Zongoraverseny Észak-magyarországi területi válogatója

Iskolánkat hat növendékünk képviselte:
II. korcsoport: Kovács Flóra, Pauló Zsuzsanna
tanáruk: Szabó Istvánné
III. korcsoport: Rozgonyi Marcell, Szilveszter Tibor
tanáruk: Kovács László
IV. korcsoport: Csák Melinda, Tóth Tamás Bemdegúz
tanáruk: Szabó Istvánné

A 2011. december 2-4-ig Budapesten megrendezésre kerülő országos döntőbe továbbjutottak:

Rozgonyi Marcell
Szilveszter Tibor
Csák Melinda
Tóth Tamás Bemdegúz

2011. október 27-30. Zalaegerszeg, XII. Lubik Imre Országos Zeneiskolai Trombitaverseny országos döntő

Iskolánkat négy növendékünk képviselte:
Holló Bence I. korcsoport
Augusztin András II. korcsoport
Zsélyi Bulcsú III. korcsoport, III. helyezés
Kovács Tamás IV. korcsoport, V. helyezés
Tanáruk Szabó István felkészítő tanári díjban részesült.
Zongorakisérő: Szabó Istvánné

2011. december 2. Emőd, Észak Magyarországi Klarinétos Találkozó

Czene Martin - kiemelt nívódíj
tanára: Kerekes Gábor
zongorán közreműködött: Farkas Diána

2011. december 2-4. Budapest, III. Országos Bartók Béla Zongoraverseny

Rozgonyi Marcell - Nívódíj, tanára: Kovács László
Csák Melinda - Dicséret, tanára: Szabó Istvánné
Tóth Tamás Bendegúz - Dicséret, tanára: Szabó Istvánné

2011. december 9-11. Budapest, Országos Ferenczy Zongoraverseny

Rozgonyi Marcell - Dicséret, tanára: Kovács László
Szilveszter Tibor - Dicséret, tanára: Kovács László
Pauló Zsuzsanna - Dicséret, tanára: Szabó Istvánné

2012. január 22-én, a Magyar Kultúra Napján, 2 kollégánk országos pedagógiai elismerésben részesült:

Horváth Istvánné Apáczai Csere János díjat,
Szabó Istvánné pedig Németh László díjat
vehetett át Dr. Réthelyi Miklós Nemzeti Erőforrás Miniszter által megbízott Szőcs Géza kultúráért felelős államtitkár úrtól.
Gratulálunk!

2012. március 28-án, a KODÁLY születésének 130.évfordulója tiszteletére rendezett zeneirodalmi vetélkedőre meghívott 2 csapatunk nagy sikerrel tért haza!

I. díj:
Baranyi Gábor, Márton Máté, Oláh Patrik, Póczos Mátyás, Tóth Borbála
II. díj:
Fábián Máté, Mátrai Barbara, Sándor Dávid, Végh Zoltán
Felkészítő tanárok:
Nagy Marianna és Fürjészné Simon Zsuzsanna

A Rajeczky Benjámin Megyei Népdaléneklési Verseny eredményei:

I. korcsoport
Molnár Hanna - I. helyezés
III. korcsoport
Bányai Eszter - II. helyezés
Farkas Réka Panna - II. helyezés
Felkészítő tanár: Kubinyiné Szabó Katalin
Gratulálunk!

2012. június 2-án rendezték meg a „Hallottad - e hírét…” regionális népdalversenyt Füleken.

I. korcsoport
Balog Emese – Arany minősítés
Lőcsei Máté – Arany minősítés
Molnár Hanna – Kiemelt Arany minősítés
II. korcsoport
Kovács Orsolya – Ezüst minősítés
Bory Eszter – Arany minősítés
Bányai Eszter – Kiemelt Arany minősítés
Dancsok Lilla – Kiemelt Arany minősítés
Felkészítő tanár: Kubinyiné Szabó Katalin
Gratulálunk!

lap tetejére